Trainingen

Trainingstijden

Trainingen jeugd

Trainingen pupillen en ienimini’s

In onderstaande tabel een overzicht van de trainingsmomenten voor de jongste leden.

DagTijdLocatieGroepOmschrijving
Maandag18:15 - 19:00AtletiekbaanIeniminisSpeelse training voor kinderen jonger dan 6 jaar
Maandag18:00 - 19:00AtletiekbaanPupillen A, B, C, miniAlgemene atletiektraining met aandacht voor werpen, springen, sprinten en lopen
Donderdag18:00 - 19:00AtletiekbaanPupillen A, B, C, miniAlgemene atletiektraining met aandacht voor werpen, springen, sprinten en lopen
Zaterdag10:30 - 12:00AtletiekbaanPupillen ATraining voor gevorderde pupillen (in overleg met trainers)
Zaterdag10:30 - 11:30Park (vertrek vanaf baan)Pupillen A, BSpeelse looptraining voor kinderen die graag lopen (in herfst, winter en lente)
Is weer begonnen op 26 oktober!

Trainingen junioren

Vanaf de junioren D worden de trainingen specifieker voor de diverse onderdelen. Oudere junioren (vanaf C) worden aangemoedigd om naast de algemene trainingen (waarin de diverse onderdelen bij toerbeurt aan bod komen) ook specialisatietrainingen op hun voorkeursonderdeel/onderdelen te volgen.

De volgende trainingen zijn specifiek voor junioren:

DagTijdLocatieGroepOmschrijving
Maandag18:00 - 19:30AtletiekbaanJunioren DAlgemene atletiektraining
Maandag18:30 - 20:00AtletiekbaanJunioren B, CAlgemene atletiektraining
Dinsdag18:00 - 19:30AtletiekbaanJunioren DAlgemene atletiektraining
Dinsdag19:00 - 20:30AtletiekbaanJunioren A, B, CLooptraining voor lange sprint (200-400) en mila (800-5000)
Woensdag19:00 - 20:30AtletiekbaanJunioren B, CAlgemene atletiektraining
Begint weer op 23 oktober!
Woensdag19:00 - 20:30AtletiekbaanJunioren B, CHordentraining
Nieuw sinds 1 oktober
Donderdag18:00 - 19:30AtletiekbaanJunioren DAlgemene atletiektraining
Donderdag19:00 - 20:30AtletiekbaanJunioren A, B, CLooptraining voor lange sprint (200-400) en mila (800-5000)
Zaterdag10:30 - 12:00AtletiekbaanJunioren A, B, C, DDiverse trainingen
Zaterdag10:30 - 12:00Vertrek vanaf baanJunioren A, B, C, DLooptraining in park en bos

Trainingen specialisatiegroepen

Vanaf de B-junioren trainen de atleten meest in specialisatiegroepen. Ook C-junioren worden aangemoedigd zich hierbij aan te sluiten. Hieronder ziet u de trainingen van de diverse wedstrijdgroepen.

Technische trainingen

DagTijdLocatieOnderdeelOmschrijving
Maandag19:00 - 20:45AtletiekbaanHordenHordentraining voor gevorderden
Dinsdag19:00 - 20:30AtletiekbaanHoogspringen
Dinsdag19:00 - 20:45AtletiekbaanPolsstokhoogspringen
Dinsdag19:00 - 20:30AtletiekbaanDiscuswerpen
Woensdag19:00 - 20:30AtletiekbaanSpeerwerpen
Donderdag19:00 - 20:30AtletiekbaanKogelstoten
Donderdag19:00 - 20:30AtletiekbaanVerspringen
Zaterdag10:00 - 12:00AtletiekbaanHoogspringen
Zaterdag10:00 - 12:00AtletiekbaanHordenNadruk op lange horden (300/400mH)
Zaterdag10:30 - 12:00AtletiekbaanAlgemeendiverse trainingen

Sprinttrainingen

Eindhoven Atletiek heeft een aantal sprintgroepen die in wisselende combinaties vaak samen de warming up doen om dan te splitsen tussen b.v. korte sprint (60/100) en lange sprint (200/400). Hieronder een kort overzicht van de trainingen.

DagTijdLocatieGroepOmschrijving
Maandag18:30 - 20:00AtletiekbaanSprintSprinttraining voor gevorderden
Dinsdag19:00 - 20:45AtletiekbaanSprintAlgemene sprinttraining (60-400)
Donderdag19:00 - 20:45AtletiekbaanSprintAlgemene sprinttraining (60-400)
Zaterdag10:30 - 12:00AtletiekbaanSprintVrije sprinttraining

Looptrainingen

Eindhoven Atletiek heeft diverse trainingsgroepen die zich richten op de middenlange (mila) afstanden (400 of 800m t/m de 5000m) en lange afstanden (5km t/m marathon), vanaf de jeugd (CD junioren) t/m masters. Hieronder een kort overzicht van de trainingen.

DagTijdLocatieTrainingOmschrijving
Dinsdag19:00 - 20:45AtletiekbaanMiladiverse loopgroepen voor diverse afstanden en niveaus, van 400m t/m marathon
Donderdag19:00 - 20:45AtletiekbaanMiladiverse loopgroepen voor diverse afstanden en niveaus, van 400m t/m marathon
Vrijdag19:00 - 20:30AtletiekbaanAtletische vormingVoor specialisatiegroep
Zaterdag9:30 - 11:30Bos (diverse locaties)BostrainingTempotraining gericht op 10km/halve marathon
Zaterdag10:00 - 12:00Bos (meestal Joe Mann)BostrainingVaartspeltraining gericht op 10km/halve marathon
Zaterdag10:00 - 12:00Bos (diverse locaties)BostrainingVaartspeltraining mila (800m - 5km)
Zaterdag10:30 - 12:00Vanaf atletiekbaanBostraining ABCD juniorenVaartspeltraining (400m - 3km lopers)
ZondagDiverse tijdenDiverse locatiesDuurloopLangere duurloop

Trainingen recreanten

Hieronder ziet u de trainingen van de recreanten.

Trainigen voor aangepast sporten

Hieronder ziet u de trainingen voor aangepast sporten. Op dit moment bieden we trainingen voor protheselopers met een onder- of bovenbeenamputatie (contactpersoon Xander van Doorn) en Racerunnertrainingen (contactpersoon Anne Marijke Voets).

DagTijdLocatieGroepOmschrijving
Dinsdag18:30 - 20:00AtletiekbaanProtheselopersLooptraining voor mensen met een onder-/bovenbeenamputatie.
Donderdag17:00 - 18:00AtletiekbaanRacerunnersTechniek en conditietraining met Racerunners
Donderdag18:30 - 20:00AtletiekbaanProtheselopersLooptraining voor mensen met een onder-/bovenbeenamputatie.

Trainingen wandelaars

Hieronder ziet u de trainingen van de wandelaars.