Trainingen

Trainers

Algemeen stuk over trainers met daaronder de foto’s en namen en discipline. Elke foto linked naar een persoonlijke pagina van een trainer.

Trainers van wedstrijdgroepen

Wilfred van Mill

Wilfred van Mill Looptrainer midden- en lange afstand


Marcel Roosen

Marcel Roosen Hordentrainer


Rob Mellegers

Rob Mellegers Looptrainer lange afstand


Anne Rindt Looptrainer midden- en lange afstand


Theo Basstein

Theo Basstein Trainer hoogspringen


Laurens Schouten

Laurens Schouten Hordentrainer


Peter van Leeuwen

Peter van Leeuwen Trainer verspringen en HSS


Brian Lesterhuis

Brian Lesterhuis Werptrainer


Erwin Mortier

Erwin Mortier Sprinttrainer


Arjan Timmers

Arjan Timmers Sprinttrainer


Wil van Uijthoven

Wil van Uijthoven Trainer kogelslingeren


Nina de Poorter

Nina de Poorter Trainer discuswerpen


Peter van der Velden

Peter van der Velden Trainer MILA


Ad Peeters

Ad Peeters Trainer MILA


Ton Verbaandert

Ton Verbaandert Trainer MILA

Trainers van recreantengroepen

Sandra Maatsen

Sandra Maatsen Looptrainer recreanten


Rob Janssen

Rob Janssen Looptrainer recreanten


Hans den Ouden

Hans den Ouden Looptrainer recreanten


Ton Jacquot

Ton Jacquot Looptrainer recreanten


Ben van der Plas

Ben van der Plas Looptrainer recreanten


Patrick Straver Looptrainer recreantengroep


Dis Kusters Looptrainer recreantengroep


Theo Wijsman Looptrainer recreanten


Joop Quik

Joop Quik Looptrainer recreanten


Wil Rindt

Wil Rindt Looptrainer recreanten


Margot Adriaans

Margot Adriaans Looptrainer recreanten


Twan van Deursen

Twan van Deursen Looptrainer recreanten


Rinus van Dijck

Rinus van Dijck Looptrainer recreanten


Bert Janssen

Bert Janssen Looptrainer recreanten


Wilma Kalf

Wilma Kalf Looptrainer recreanten


Dion Liebrand Looptrainer recreantengroepen


Yolanda Knops

Yolanda Knops Looptrainer recreanten


Agnes Koolmees-Berensen

Agnes Koolmees-Berensen Looptrainer recreanten


Marc Nieuwenhof

Marc Nieuwenhof Looptrainer recreanten


Marianne Uytdehage

Marianne Uytdehage Looptrainer recreanten


Gerard Vermeulen

Gerard Vermeulen Looptrainer recreanten


Frank Volf

Frank Volf Looptrainer recreanten


Rob van Dommelen

Rob van Dommelen Looptrainer recreanten


Frits ter Haar

Frits ter Haar Looptrainer recreanten


Paul van Haaren

Paul van Haaren Looptrainer recreanten


Erik Scherpbier

Erik Scherpbier Looptrainer recreanten


Joost Thissen

Joost Thissen Looptrainer recreanten


Henk Vos

Henk Vos Looptrainer prestatielopers


Simone Wories

Simone Wories Looptrainer recreanten

Jeugdtrainers

Elly Schouten

Elly Schouten-Remmers Jeugdtrainer


Leon Classen Pupillentrainer


Yvonne Otto-van de Kruis

Yvonne Otto-van de Kruis Pupillentrainer


Arno Classen

Arno Classen Pupillentrainer


Olaf van Nuenen

Olaf van Nuenen Pupillentrainer


Bieneke Bauling

Bieneke Bauling Pupillentrainer


Emiel Halin

Emiel Halin Juniorentrainer


Robert Bervoets

Robert Bervoets Juniorentrainer


Cyriel Heijink

Cyriel Heijink Juniorentrainer


Rachel van Dijk

Rachel van Dijk Pupillentrainer


Mirna van Slooten

Mirna van Slooten Pupillentrainer


Claudia Loose

Claudia Loose Pupillentrainer


Frans Klep Juniorentrainer

Wandeltrainers

Thera van der List

Thera van der List Wandeltrainer


Ruth Cicilia-Maria

Ruth Cicilia-Maria Wandeltrainer


Lineke van der Gaag

Lineke van der Gaag Wandeltrainer


Henri van Limpt

Henri van Limpt Wandeltrainer


Joke van de Vossenberg

Joke van de Vossenberg Wandeltrainer


Betsie Hobbelen

Betsie Hobbelen Wandeltrainer

Trainers aangepast sporten

Anne-Marijke Voets

Anne-Marijke Voets Trainer Racerunners


Xander van Doorn

Xander van Doorn Trainer Protheselopers