Terugblik 2018: CD junioren in de ranglijsten

Terugblik 2018: CD junioren in de ranglijsten

Aan het einde van het jaar is het goed om eens terug te kijken wat 2018 ons gebracht heeft. Trainer Frans Klep heeft op een rijtje gezet welke van onze D-junioren vermeld staan in de top-100 van de ranglijsten van het baanseizoen. Deze ranglijsten worden opgesteld door de Atletiekunie in samenwerking met atletiek.nu en zijn te vinden op https://www.atletiek.nl/ranglijsten

Geïnspireerd door Frans’ initiatief hebben we hetzelfde overzicht gemaakt voor de junioren C. Dat leverde de volgende lijsten op, waarin opvalt dat we flink wat veelzijdige atleten hebben bij deze jongste junioren. Met name op de loop- en werpnummers doen onze atleten het goed.

Jongens D

OnderdeelNaamPrestatiePlaats    
Discus 1kgRawan Saleh23m3445
Alan Saleh21m4875
Kogelstoten 3kgAlan Saleh9m6055
Rawan Saleh9m4662
Speerwerpen 400grAlan Saleh34m3324
Sprint 80mAlan Saleh10,4515
Rawan Saleh10,6427
Horden 80mAlan Saleh13,2736
Rawan Saleh13,7050
600mRaf v.d.Nieuwenhof1.52,6845
Wout Harmsen1.58,5988
HoogspringenRaf v.d.Nieuwenhof1m5026
VerspringenAlan Saleh4m7525
Estafette 4x80m 42,308
7 kampAlan Saleh3803 punten17
Rawan Saleh3403 punten38
Competitieploeg(uit 217 ploegen)16991 punten16

Meisjes D

OnderdeelNaamPrestatiePlaats    
Discus 750grElise Mutsaers24m9612
Kogelstoten 2kgElise Mutsaers10m3539
Speerwerpen 400grYana van Aarle28m0620
Elise Mutsaers21m8683
Horden 60m (76cm)Yana van Aarle11,1051
Sprint 60mElise Mutsaers8,8598
600mYana van Aarle1.41,994
Elise Mutsaers1.52,3355
1000mYana van Aarle3.06,584
Estaffete 4x60m 35,6672
zeskampYana van Aarle2864 punten21
Elise Mutsaers2707 punten38
Competitieploeg(uit 218 ploegen)14887 punten32

Jongens C

OnderdeelNaamPrestatiePlaats    
100mMax Munsters12,5389
150mDavid van Warmerdam18,7651
Max Munsters18,8657
Arend Eijk19,2286
300mArend Eijk43,1930
Tobias van Opstal (D)54,0668
800mMerlijn van der Velden2.08,5919
1000mMerlijn van der Velden2.56,0120
Arend Eijk3.04,6257
1500mMerlijn van der Velden4.27,3314
Thorben Segers4.45,1233
100m horden (84cm)Max Munsters14,8025
Arend Eijk15,3648
Daniel Hensen16,1188
Arend Eijk15,34 (+2.4w)
300m hordenArend Eijk45,0843
Max Munsters45,3150
1500m steepleThorben Segers5.16,258
discuswerpen (1kg)Luuk Meuken38m7627
Arend Eijk33m0261
kogelstoten (4kg)Luuk Meuken11m8338
Arend Eijk11m4554
Nick van Hooff11m2461
speerwerpen (600g)Joep Teisman41m6328
hoogspringenJens Piket1m6539
verspringenJoep Teisman5m2979
achtkampArend Eijk4952 punten29
estafette 4x100m 48,7620

Meisjes C

OnderdeelNaamPrestatiePlaats    
300mNaomi van Opstal45,5622
Noa Snijders46,8730
Fleur Boender49,3144
600mYana van Aarle (D)1.41,9917
Naomi van Opstal1.43,2225
800mYana van Aarle (D)2.24,1326
Naomi van Opstal2.26,0935
1000mYana van Aarle (D)3.06,586
1500mYana van Aarle (D)5.11,0526
discuswerpen (1kg)Moos van Gendt27m5820
Kirsten Peeters25m6836
kogelstoten (3kg)Kirsten Peeters10m4448
Moos van Gendt10m0074
kogelslingeren (3kg)Kirsten Peeters29m4010
Anne Liebrand23m5915
speerwerpen (500g)Kirsten Peeters34m0517
Moos van Gendt32m9425
ZevenkampKirsten Peeters3130 punten82
Estaffete 4x60m 43,4144
Geplaatst in Uitslagen